wtorek, 20 stycznia 2015

Tyler Woods


Wrześnie 10, 2011

Jego muzyka jest zaraźliwa. Nuci się ją cały dzień i nie można przestać. Jego styl jest powrotem do dawnego stylu muzyki czarnej. Dowodzi to, że Amerykanie tęsknią za starym, dobrym R&B.  Jego potencjał muzyczny jest ogromny.  Jego artystyczna kariera się dopiero rozkręca. 

O kim mówię? 
O Tyler Woods - sensacji wytwórni It's A Wonderful World Music Group założonej przez producenta Patrick Douthit znanego w środowisku muzycznym jako 9th Wonder (dziś niespełna 36-letni producent zdobył nagrodę Grammy za piosenkę "Good Woman Down" z repertuaru Mary J. Blige oraz współpracował ze wszystkimi czołowymi sławami rynku r&b i hip-hop zaczynając od Aaliyah, Beyonce, Destiny's Child po Chris Brown, a kończąc na Lil'Wayne, Jay-Z czy Kayne West). 

W 2009 roku Tyler zdobył popularność piosenką "Prove myself". Na koncie ma już dwa albumy: "The R&B Sensation" (2009) i "The Mahogany Experiment" (2011). 

Oceńcie sami, czy faktycznie ten młody Amerykanin to kolejny 9 cud świata Patricka Douthita. Ja nie mogę się przestać bujać do hitu "Slow Jams". 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz