wtorek, 20 stycznia 2015

Garść newsów

Faye B ze świeżutką piosenką 

Szwajcarskie objawienie sceny r&b - Faye B serwuje nową piosenkę "Used to love me". Ballada hipnotyzuje i jest wielką obietnicą, że debiutancki album wokalistki będzie bardzo udanym wydawnictwem. 

Traci Braxton zaskakuje 

Fanów muzyki r&b spotkało spore zaskoczenie. Okazało się, że nie tylko w rodzinie Braxtonów potrafią śpiewać siostry Toni i Tamar. Teraz Traci udowodniła, że wie, co w trawie piszczy. Pierwszy singiel "Last call" zwiastuje debiut "Crash&Burn", który ma się ukazać 7 października. Ja czekam z niecierpliwością, bo zapowiada się jeden z lepszych albumów ostatnich lat na rynku muzyki czarnej.

Nowe odkrycia 

21-letnia Kam z Chicago zaskoczyła pierwszym singlem "Killa Kam". Jeśli pozostałe piosenki na jej debiutanckim albumie będą tak udane, to Amerykanka narobi sporo zamieszania na listach przebojów.

Od tańca do śpiewu 

Steph Sexton karierę zaczynała jako tancerka. Tańczyła m.in przy Kanye West. Jednak ostatnio 26-latka zapragnęła śpiewać. Efekt jest zachwycający.

Cassandra Lucas z Changing Faces powraca 

Ostatni okres dla fanów r&b jest wyjątkowo radosny. Powroty gwiazd z lat 90. to wielkie wydarzenie, bo to wtedy r&b miało swój "złoty okres". Tym razem po 17 letniej przerwie powróciła 1/2 duetu Changing Faces, Cassamdra Lucas. Nieznane są powody niedołączenia drugiej połówki Charisse Rose, ale jeszcze niedawno razem koncertowały. Ale nadzieja pozostaje, że może i Charisse Rose jednak dołączy.

Singiel Cassandra Lucas


A to w duecie z Charisse Rose z debiutanckiego albumu Changing Faces
Walentyki z Jade

Jade zgotowały swoim fanom wielką niespodziankę na Walentynki. Po 20 latach od wydania swojego ostatniego albumu (Mind, body and soul) i po 17 larach od wydania ostatniego singla (Keep on raisin') wróciły z nowym, świeżym, gorącym "Baby Luv". Singiel zapowiada ich trzeci studyjny album, który ma się ukazać jeszcze tego roku.Faye B zachwyca 

Nowa piosenka Faye B nie pozwala się przestać uśmiechać, tyle w niej radości i optymizmu.
Toni Braxton wraca!

Toni Braxton ostatnio nie oszczędza nam emocji. Ogłoszenie końca kariery jest nieaktualne. Toni Braxton wraz z Babyface chcą nam zrobić prezent pod choinkę. Nowy album ma się ukazać już niebawem.
Tęsknimy  

Nadal aż trudno w to uwierzyć, że Puff Johnson nie żyje. Jej debiut płytowy w wieku 21 lat jest jedną z piękniejszych płyt lat 90. Niestety życie jej nie oszczędziło i w wieku lat 40 zmarła na raka po aż 4 letniej walce. Sleep our sweet Angel


Wspominamy  

Dziś z cyklu wspomnień - Corinne Bailey Rae. Jej pierwszy hit "Like a star", choć ma już 7 lat, nadal zachwyca swoją nieśmiertelną magią.
Toni Braxton kończy karierę muzyczną 

To smutna wiadomość dla fanów 45-letniej wokalistki. Choć Toni Braxton zapowiadała nowy album promowany singlem "Heart you", nagle zmieniła zdanie i ogłosiła koniec kariery muzycznej. "Nie czuję już miłości do muzyki" - tak uzasadniła swoją decyzję. Ja mam nadzieję, że jednak miłość do muzyki jej powróci i Toni Braxton nagra jeszcze wiele znakomitych albumów.


Chante Moore też powraca 

Po 5 latach do muzycznego biznesu również wraca Chante Moore. Album "Moore is more" ma się ukazać już w marcu.
Cherish powracają 

Rok 2013 jest zdecydowanie rokiem wielkich powrotów artystów R&B. Po 5 letniej przerwie kwartet Cherish przygotuje swój album, a pierwszy singiel ukaże się już 1 marca.


Paula DeAnda powraca 

Po 7 latach wraca Paula DeAnda z nowym singlem "Your place".Sohanny - nowe odkrycie 

Dla Sohanny Rose warto uczyć się hiszpańskiego. Ta latynoska piękność może nieźle namieszać w muzycznym biznesie i stać się nową J.Lo. Sohanny podobnie jak J.Lo świetnie wygląda, tańczy, śpiewa i radzi sobie przed kamerą.

Faye B - dumą Szwajcarii 


Kiedy polscy artyści marzą o zagranicznej karierze, to debiutująca wokalistka ze Szwajcarii podbija listę przebojów R&B w UK swoim pierwszym singlem "Finally". Faye B jest wielką nadzieją sceny R&B nie tylkoe w Szwajcarii, ale w Europie. Ja zapowiadam jej wielką karierę.

Więcej informacji o piosenkarce na jej oficjalnej stronie www.fayebmusic.comNa podbój zagranicznych list przebojów 

Kto z polskich wykonawców ma szansę zrobić zagraniczną karierę? Moim zdaniem ci artyści:

Hania Stach

Asia Ash

Natasza Lesz

Marina Łuczenko

Mika Urbaniak

Kasia CerekwickaRok 2013 rokiem niespodzianek 


Na rok 2013 zapowiadane są ważne premiery płytowe. Moim zdaniem najważniejszymi premierami w muzyce R&B będę albumy:

Casha, ktora podpisała kontrakt płytowy z The Dream. The Dream zaprosił Casha do wspólnego wykonania "Used to be".

Tamar Braxton

Maria

AllureBrak komentarzy:

Prześlij komentarz